ادغام فاکتور ها

شما اینجا هستید
زمان مورد نیاز برای مطالعه کمتر از یک دقیقه

ویژگی ادغام فاکتورها در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان اینبورد به شما اجازه اداغام فاکتورهایی که قبلا ایجاد شده اند رو داده و یک فاکتور واحد ایجاد مینماید. این ویژگی زمانی که مشتری شما فاکتور پرداخت نشده دارد و نمیخواهید فاکتور های متعدد جهت پرداخت وجود داشته باشد، فاکتور جدید دیگری برای وی صادر نمائید بسیار کارآمد است.

چگونه از وجود یک فاکتور برای ادغام مطمئن شویم؟

فاکتور های موجود به جهت ادغام به روش های مختلف قابل دسترس هستند:

  • زمان ایجاد فاکتور جدید: هنگام ایجاد فاکتور جدید و انتخاب نام مشتری، سیستم به طور خودکار فاکتور های فعلی پرداخت نشده وی را نمایش میدهد که میتوانید در این قسمت آنها را انتخاب و ادغام نمائید.
  • هنگامی که فاکتور موجود را در بخش مدیریت مشاهده می نمائید: با انتخاب گزینه ویرایش میتوانید موارد مورد نیاز را به آن اضافه نمائید.
  • هنگام ویرایش فاکتور موجود: پس از ورود به صفحه ویرایش فاکتور بلافاصله فاکتور های موجود که قابلیت ادغام را دارند نمایش داده میشوند.

شما فقط میتوانید فاکتورهای در وضعیت پیش نویس و پرداخت نشده را ادغام نمائید.

چگونه فاکتور ها را ادغام کنیم؟

هنگامی که فاکتوری را ایجاد یا ویرایش مینمائید درصورتی که فاکتوری جهت ادغام وجود داشته باشد در بالای صفحه نمایش داده میشود.

با انتخاب گزینه ادغام که در کنار نام فاکتور نمایش داده میشود آن فاکتور را جهت ادغام انتخاب کرده اید.

پس از این انتخاب، اطلاعات فاکتور قبلی به صورت خودکار به فاکتور فعلی اضافه می گردد.

درصورتی که میخواهید فاکتوری نمایش داده نشود به جای حذف آن فاکتور، وضعیت آن را به لغو شده تغییر دهید تا در نمایش فاکتورهای پرداخت نشده جهت ادغام و شماره گذاری فاکتورها مشکلی به وجود نیاورد.

همچنین شما میتوانید به صورت دستی شماره فاکتور را ویرایش نمائید.

 

تعداد مشاهده 22